دیده‌بان گاه‌نگاری‌های بهرنگ تاج‌دین
خوراک وبلاگ
یکشنبه ۳۰ اسفند‌ماه ۱۳۸۳

می‌ترکانم. پس هستم!

بالاخره پس از نه ماه انتظار! اينک آن چه شما خواسته‌ايد: يک قالب توپ، خفن، خدا، مکش مرگ من، زيبا، جادار، مطمئن و از همه مهم‌تر سبز! (قالب توجه دوستانی که معتقدن من و آرمان‌ وب رو به سبز کشونديم رفته) بالاخره بنده موفق شدم وقت بذارم و کار اين قالب رو تکميل کنم و بدين وسيله می‌بينيد که ترکيد!
ايده اصلی اين تمپليت، شامل ماه گنده و لوگوی کوچک مال آرمان بوده و زحمت طراحی اين دو تا رو هم خودش کشيده. البته يه طراحی اوليه‌ای هم انجام داده بود که می‌تونيد اينجا ببينيدش. ولی خب، اون کار رو من نپسنديدم و بعد از کلی جر و بحث و کل‌کل با آرمان، تصميم گرفتم خودم دست به کار بشم و ايده بيابون و اين‌ها هم مال خودمه (patternش هم کار ياسر رضاييه که مدت‌هاست من دودرش کرده‌ام. شرمنده ياسر جان!) می‌مونه يه نمه جواد اسکريپت نويسی که از تابستون شروع کرده بودم به نوشتنشون و يه نمه هم کارهای CSS و SHTML و از اين جور چيزها که خب طبيعتاً جزو تخصص‌های خودمه. در هر حال اين که دوستان CSSکار! ما مخلصيم. ولی ديگه چه می‌شه کرد!؟

توصيه‌هايی براي دخول به اين مکان نامقدس:
۱- تمپليت فعلی رو تو رزلوشن کمتر از ۱۰۲۴ نبينيد! اما به زودی به طور خودکار تشخيص می‌ده رزولوشنتون ۶۰۰×۸۰۰ هست و مطابق با اون رزولوشن تنظيم می‌کنه خودش رو (باور کنيد. جواد اسکريپته ديگه) در ضمن با فايرفاکس هم سراغ من نياييد (خيلی خوبه ها! اما اين قالب برای Internet Explorer نسخه ۵.۵ و بالاتر طراحی شده)
۲- تا صفحه کامل لود نشده، از دست زدن به تمامی دکمه‌ها بپرهيزيد!
۳- در منوی سمت راست، با کليک بر روی عنوان هر قسمت (مثلا «مورد علاقه» يا «سايت») می‌تونيد اون قسمت رو ببينيد. (يه گشتی بزنيد بد نيست! يه چيزهای تازه و به درد بخوری گذاشته‌ام)
۴- الان تو اين صفحه داريد فقط يه مطلب می‌بينيد. اگه نگاه کنيد سمت چپ داريد سه تا عنوان می‌بينيد. روی يکی از اون دو تا عنوان ديگه کليک کنيد و منتظر بمونيد (بعدش دوباره رو عنوان همين مطلب کليک کنيد) خيلی خب، حال کردين!؟ Fade می‌شه و برمی‌گرده. به اين می‌گن افه دوماد بازی!
۵- صفحه آرشيو آماده استفاده شماست. (توی قسمت سايت اين منوی سمت راست هم لينکش هست) يه نگاهی بندازين بد نيست!
۶- موزيک متن رو هم عوض کردم. ترانه Numb از گروه Linkin Park با کيفيت افتضاح! شعر و موسيقی به خدايی قبلی (Aerials گروه System of a Down) نيست. ولی خب ... ديگه حتی برای خودم هم تکراری شده بود

زياده عرضی نيست. سال نو مبارک!

بالاترین  دلیشس  توییتر  فرندفید  فیس‌بوک


یادداشت‌های شما:

سلام ... ببينم داداش ... حالا اينا به کنار ... منظورت از اين که دقيقن لحظه ي سال تحويل به روز کردي چي بوده ؟!!!!!!!!!!!

[ qqqqqqqqq ] | [دوشنبه، ۱ فروردین‌ماه ۱۳۸۴، ۸:۲۴ بعدازظهر ]


سلام، عيدت مبارک، قالب جديد مبارک
ولي يه سوال؟ چرا اين قدر مي خواي باشي؟
قالبت قشنگه ولي به نظر من بي قالب همه چيز بهتر باشه!اين چيزهاي اضافي! جاهاي ديگه هم هست. البته اين نظر بنده است البته! خود داني!

[ احمد ] | [دوشنبه، ۱ فروردین‌ماه ۱۳۸۴، ۱۱:۲۱ بعدازظهر ]


اره. قالب وبلاگتو عوض کن. اسمتو حتي عوض کن. اما ما که مي دانيم تو چکاره هستي.

[ مسواک ] | [سه شنبه، ۲ فروردین‌ماه ۱۳۸۴، ۱۱:۲۷ صبح ]


سلام / من اولش صفحه‏تو توی 800*600 بازکردم، وقتی ديدم بهم‏ريخته است دوزاريم افتاد که بايد برم توی 1024 و وقتی رفتم ... ديدم که آره، بهرنگ بالاخره ترکوند، هرچند که چندروزی از 4شنبه سوری گذشته!
گيرخاص و عمده‏ای به ذهنم نمی‏رسه که بدم! درنتيجه سال نورو به‏ت تبريک می‏گم، موفق باشی و هميشه ترکاننده!

[ پسرشجاع ] | [سه شنبه، ۲ فروردین‌ماه ۱۳۸۴، ۱۱:۴۶ صبح ]


سلام؛
1-عيدت مبارك
۲-سال نو مبارك
۳-نوروز باستاني مبارك
۴-كلا مبارك
۵-...
.
.
.
n-1-تركوندنت مبارك
n-مواظب باش نتركي!(مبارك)
n+1-مواظب باش نتركوننت!(مبارك)

[ ياسر ] | [سه شنبه، ۲ فروردین‌ماه ۱۳۸۴، ۰:۱۳ بعدازظهر ]