دیده‌بان گاه‌نگاری‌های بهرنگ تاج‌دین
خوراک وبلاگ
دوشنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۸۸

خبرخوان ویژه دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

دنیای وبلاگ: با توجه به نزدیک شدن به زمان دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران، پیگیری و باخبر شدن از اخبار، حواشی و تحلیل‌های وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های اینترنتی پیرامون کاندیدای انتخاباتی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. از این رو «پرشین‌بلاگرز» تصمیم گرفت تا با ایجاد خبرخوان ویژه انتخابات ۸۸، قدمی در این زمینه بردارد.

شیوه‌ی کار این خبرخوان با دیگر خبرخوان‌های موجود در پرشین‌بلاگرز کمی متفاوت است. در خبرخوان انتخابات، عده‌ای از دوستان وبلاگ‌نویس، ما را در ایجاد محتوای این خبرخوان همیاری می‌کنند.

در واقع مطالب منتشر شده در خبرخوان انتخابات، مطالبی است که این همکاران از طریق گوگل‌خوان (Google Reader) خود، مخصوص این خبرخوان، به اشتراک می‌گذارند. بدین شکل خبرخوان انتخابات ۸۸ پرشین‌بلاگرز می‌تواند طیف وسیعی از مطالب را در خود جایی دهد.

وبلاگ‌هایی که در حال حاضر ما را در این زمینه یاری می‌کنند، بدین قرارند: آی‌‌تی‌لاین، بامدادی، جمهور، دیده‌بان، راه من، یادداشت‌های دو دانشجو و یک آرمان*.

امیدواریم با این شیوه جدید اطلاع‌رسانی و نیز با بهره‌گیری از «خرد» و چشمان تیزبین این دوستان، این خبرخوان مرجع خوبی برای دنبال کردن انتخابات شود.

» خبرخوان انتخابات- متن (فقط عناوین)
» خبرخوان انتخابات - گرافیکی (کامل)
» فید\خوراک خبرخوان انتخابات
* به ترتیب حروف الفبا

پی‌نوشت: بد ندیدم یک کم خودم هم توضیح بدهم.
اگر سری به صفحه خبرخوان ویژه انتخابات ۸۸ - عناوین بزنید، فهرستی از ۳۰ مطلب مرتبط با انتخابات را می‌بینید که من یا دیگر دوستان به اشتراک گذاشته‌ایم که می‌توانید روی هر کدامشان که خواستید، کلیک کنید. اگر به صفحه خبرخوان ویژه انتخابات ۸۸ - متن کامل بروید، متن کامل این مطالب را هم می‌توانید در همان صفحه مطالعه کنید. اگر مشترک خوراک این خبرخوان هم بشوید، خیلی راحت می‌توانید پیگیر مطالب و اخبار جالب مرتبط با انتخابات باشید.
من آخری را توصیه می‌کنم؛ چرا که به لطف گوگل‌خوان، چیزی را از دست نخواهید داد.

بالاترین  دلیشس  توییتر  فرندفید  فیس‌بوک


یادداشت‌های شما:

خودتون قضاوت کنید ببینید آیا می‌خواهید چهار ساله آینده مملکتمون مثل چهار ساله گزشته باشد. آمار واقعیت‌ها را نشان میدهد .اگر ما ملت ایران در انتخاب نامزدها دستی‌ نداشتیم اقلا در انتخاب یکی‌ از اینها برای ریاست جمهوری میتونیم دست داشته باشیم البته اگر انتخابات را مثل تمام دزدیهای دیگرشون غارت نبرند. هر چیزی یک حدی دارد. باز هم میگم ، برای آینده رای بدهید ، برای آزادی واقعی‌ رای بدهید، برای نجات از بد بختیها رای بدهید برای یکی‌ رای بدهیم که عقلش سالم باشه مسلمان دیوانه ممکن است از شیطان بهتر باشد ولی‌ چه منفعتی برای مسلما نان دیگر خواهد داشت تنها مسلمان بودند دلیل بر توانایی‌ مدیریت کشور نمی‌شود. اینهمه تو کشور خودمون دردسر و بدبختی داریم این آقا غصهٔ حماس،حزب الله و طالبان را میخوره و مال مملکت را خرج اینها می‌کند. خدا من را ببخشد اگر بد حرف زدم ولی‌ خدا از کسی‌ که دلش برای مملکت خودش نمیسوزه بیشتر نمیبخشد. با احترام به هموطنان عزیزم لطفا این لینکها را نگاه کنید. ایمیل من در اختیارتان هست.

http://www.amar-iran.com http://www.mojaakhar.com
sheevaa@ymail.com

[ sheeva ] | [جمعه، ۱۵ خرداد‌ماه ۱۳۸۸، ۸:۴۴ صبح ]


دستگیری برخی فعالان آزربایجانی در تهران بدست سازمان مخوف و جنایت کار اطلاعات هنوز از سرنوشت آنان اطلاعی در دسترس نیست

[ punturk ] | [پنجشنبه، ۲۱ خرداد‌ماه ۱۳۸۸، ۴:۳۹ بعدازظهر ]