دیده‌بان گاه‌نگاری‌های بهرنگ تاج‌دین
خوراک وبلاگ
جمعه ۲۶ خرداد‌ماه ۱۳۸۵

حماقت، از برانكو تا شركت آب مشهد

۱-علي دايي و ابراهيم ميرزاپور در برابر مكزيك بازي خواهند كرد. اخبار ورزشي ۱۸:۴۵ اعلام كرد برانكو در كنفرانس خبري‌اش گفته ايران با همان تركيب بازي مقابل مكزيك به مصاف پرتغال خواهد رفت.
اين يعني مردم، كارشناسان و سايرين كشك! نه خبري از برهاني و معدنچي خواهد بود و نه شجاعي و خطيبي و كاظميان. اين يعني خودمان مي‌خواهيم ببازيم. اميدوارم بلايي كه بر سر صربستان آمد، بر سر ما نيايد.

۲- قابل توجه دوستان محترم آرژانتيني!
گول شش گلتان را نخوريد. آرژانتين هيچ غلطي نمي‌تواند بكند. هر غلطي هم بتواند بكند، قهرمان نمي‌تواند بشود. براي دليلش هم همين بس كه «خاوير زانتي» جايي در تيم حاجي پكرمن ندارد

۳- اگر اعلام موضع نكنم، حتماً حناق مي‌گيرم
تيم‌هاي محبوب:
انگليس (دوستاني كه انتخابات مجلس ششم يادشان هست، حتماً اين ضرب‌المثل را شنيده‌اند كه «بذار حاجي بياد بالا»)
برزيل (چون همه فكر مي‌كنند بخت نخست قهرماني است، پس متأسفانه قهرمان نمي‌شود)
چك (چه چيز از بقيه مدعيان كم دارد؟ فقط سابقه قهرماني)
هلند (زيبايي فوتبال)
پرتغال (به خاطر كريستيانو رونالدو، دكو و فيگوي بارسلونا)

منفورها:
فرانسه (هيچ وقت نمي‌توانم اين تيم را دوست داشته باشم. به خاطر زيدان، آنري، ماكلله، ويرا، گالاس و سايرين؛ كه همه بازيكنان منفور من هستند)
آرژانتين (متقلب‌ها! مارادونا، معتاد شكم‌گنده‌اي كه هندبال بازي مي‌كرد و ديگو سيمونه‌اي كه هيچ كس دوستش نداشت)
اسپانيا (بي‌مايه فطير است. بدون مورينتس هم همين طور! يك رائول براي باختن به هر تيمي كافي است)
ايتاليا (البته اگر توتي باشد و دل‌پيرو نباشد، كمي متزلزل مي‌شوم)

چوب دو سر طلا:
آلمان!

۴- آن قدر هوا گرم است كه تمام تنم خيس شده است و چرب. اين كامپيوتر بي‌نوا هم كه همين يك ماه قبل، ۲۴ روز پياپي خاموش (Shut Down) نشد و فقط Hibernate مي‌شد و هيچ مشكلي هم پيش نمي‌آمد، پشت سر هم Reset مي‌شود. بيچاره از گرما جان به لب شده و من هم اين قدر پروژه دارم كه نمي‌توانم اجازه استراحت كردن به او بدهم.

۵- به جاي ترك‌ها، از امروز براي مشهدي‌ها جك بسازيد. چرا كه حتي آن موقعي كه هفته‌اي دو روز در تهران آب را قطع مي‌كردند، جمعه‌ها را قلم مي‌گرفتند و روز آخر هفته هميشه آب وصل بود. حالا شركت آب محترم مشهد، آب را روز جمعه، از ۸ صبح تا ۸ شب قطع كرده و اصلاً هم به اين فكر نكرده كه جمعه روز لباس شستن و حمام كردن است.

۶- واقعاً كه حرص آدم در مي‌آيد. چه دروغ‌هايي كه از مراجع رسمي پخش نمي‌شود!؟ فكر مي‌كنم رييس ديوان محاسبات هم فقط اخبار صدا و سيما را مي‌شنيده كه گفته: «اگر پيامبري هم مي‌خواست ظهور كند، آن احمدي‌نژاد بود» چنان خبرهايي در مورد اجلاس و پيمان شانگهاي پخش مي‌كنند كه هر ساده‌دل بي‌خبري باور مي‌كند كه ما در جهان، در اوج قدرت و محبوبيت قرار داريم و نه در حضيض آن
اين عكس‌ها را ببينيد و سپس اين توضيحات تكميلي را هم بخوانيد. آن وقت خواهيد فهميد كه راست مي‌گويند. اجماع جهاني عليه ايران وجود ندارد. بلكه اتفاق جهاني عليه ايران وجود دارد.

بالاترین  دلیشس  توییتر  فرندفید  فیس‌بوک


یادداشت‌های شما:

برایت متاسفم! چون یا ایتالیا قهرمان میشود یا آرژانتین و در هرصورت تو مغبون به جا خواهی ماند!

[ ali shojaee ] | [شنبه، ۲۷ خرداد‌ماه ۱۳۸۵، ۰:۴۶ صبح ]


برانکو کلی هم به فکره! که یه وقت خدای نکرده از گروه صعود نکنیم که مبادا مجبور شیم با آرژانتین بازی کنیم.. وای خدا!! آبروی داشته و نداشتمون بر باد می ره..
نمی دونم چرا من تیم محبوب و بازیکن محبوب ندارم!! دیشب داشتم فکر می کردم شاید مشکل از منه! نمی دونم والله.. ولی آنچه معلومه آرژانتین یه پایه فیناله.. هنوز درباره ی بقیه اون یکی تیم به نظر قاطع نرسیدم! چون غیر از فرازهایی از بازی آرژانتین و ایران بازی دیگه ای رو ندیدم..

[ دنیا ] | [شنبه، ۲۷ خرداد‌ماه ۱۳۸۵، ۰:۲۳ بعدازظهر ]


سلام ... چه قدر از دست این پستت خندیدم بهرنگ ! و حتا من به تو می گم که اسپانیا قهرمان می شه یا آلمان ... نشدن هم نشدن... به ما چه اصلن ... ما بریم به برانکو فحش بدیم ... .... راستی ! چه حسی داری وقتی می بینی رییس جمهور محبوبت !!! بین اون همه آدم تنها کسی هست که دکمه ی بالای یقه شو نبسته مثل داش مشتی ها راه می ره ؟

[ سلام به ناممکن ] | [دوشنبه، ۲۹ خرداد‌ماه ۱۳۸۵، ۹:۰۰ بعدازظهر ]